دانلود کتاب اسرار اسم اعظم


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۰ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
35 مگابایت
تعداد صفحات
55 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
372 بازدید
۱۷,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

«کتاب اسرار اسم اعظم » متنی عمیق و کهن است که دانش و قدرت نهفته مرتبط با اسامی اسرارآمیز و الهی را آشکار می‌کند. این کتاب به معنای باطنی و نمادین هفت نشانه مرتبط با این نام بزرگ می‌پردازد و پتانسیل آن را برای رشد و تحول معنوی آشکار می‌کند. این اثر مقدس خوانندگان را دعوت می‌کند تا اعماق آگاهی خود را کشف کنند و از امکانات بی حد و حصری که در درون نهفته است بهره ببرند.

دانلود کتاب اسرار اسم اعظم

در باب کتاب اسرار اسم اعظم:

اولین نشانه‌ای که در کتاب شرح داده شده است، ارتباط الهی است و بر اهمیت برقراری ارتباط عمیق و شخصی با نام الهی تأکید می‌کند. از طریق دعا، مراقبه و تفکر، افراد می‌توانند اسرار و برکاتی را که توسط نام بزرگ ارائه شده است، باز کنند. این علامت به سالکان یادآوری می‌کند که راه رسیدن به روشنایی و تحقق معنوی در هماهنگی با ذات الهی است و بدین ترتیب نام اعظم در تمام جنبه‌های وجود آنها نفوذ می‌کند. نشانه‌های بعدی که در کتاب مورد بحث قرار می‌گیرد، مفاهیمی مانند شفا، حفاظت و توانمندسازی را بررسی می‌کند. این نشانه‌ها قدرت دگرگون کننده نام بزرگ و توانایی آن در به وجود آوردن انرژی‌های معجزه آسا و شفابخش را برجسته می‌کند.

با درک و کار با این نشانه‌ها، افراد می‌توانند نیروهای الهی را در درون خود مهار کنند تا بر موانع غلبه کنند و وجودی روشن‌تر و توانمندتر را رهبری کنند. این دانش قدرتمند که در “کتاب اسرار اسم اعظم و نشانه های هفت گانه آن” گنجانده شده است به خوانندگان راهنمای گام به گام برای باز کردن پتانسیل درونی خود و کشف الهیات درون ارائه می دهد. بر اساس این کتاب، اسم اعظم اشاره به نام خداوند دارد که از چهار حرف عبری یود، هه، واو و هه تشکیل شده است. نشانه‌های هفتگانه به نمادها و اعمال عرفانی اشاره دارد که اسرار این اسم الهی را باز می‌کند و به تمرین‌کننده اجازه می‌دهد تا به درک بیشتری از خدا و هستی دست یابد.

 

نشانه‌های هفتگانه ذکر شده در کتاب:

این کتاب حاوی آموزه‌هایی در مورد مراقبه، دعا و مطالعه متون مقدس است. بر اهمیت ایجاد رابطه شخصی با خدا و تلاش برای درک ماهیت الهی تأکید می‌کند. نویسنده هفت نشانه چارچوبی را برای این سفر معنوی فراهم می‌کند و راهنمایی‌هایی را در مورد چگونگی تمرکز ذهن و پرورش آگاهی درونی ارائه می‌دهد.

اولین علامت، علامت رنگین کمان است که نشان دهنده عهد خدا و بشریت است. اهمیت احترام به تعهدات و زندگی با صداقت را می‌آموزد. دومین علامت، علامت منوره است که نماد روشنایی روح است. بر اهمیت دانش و حکمت معنوی تأکید دارد.

سومین علامت، علامت انگشتر است که نشان‌دهنده ذات ابدی خداوند است. این علامت می‌آموزد که همه چیز به هم پیوسته است و خداوند در همه جنبه‌های آفرینش حضور دارد. علامت چهارم، علامت عصا است که نماد اقتدار رهبران معنوی و معلمان است. بر اهمیت راهنمایی گرفتن از افراد عاقل و با تجربه تاکید می‌کند….

در پایان، کتاب اسرار اسم اعظم و نشانه‌های هفت گانه آن، بینش‌ها و راهنمایی‌های ارزشمندی را در سفر به سوی روشنگری معنوی ارائه می‌دهد. آموزه‌های کتاب به زمان‌های قدیم مرتبط است و همچنان به الهام بخشیدن و راهنمایی سالکین در مسیر خود به سوی درک اسرار جهان ادامه می‌دهد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: