دانلود کتاب دینامیک اختری نوشته‌ی رابرت بروس


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۳۱ شهریور ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
6 مگابایت
تعداد صفحات
590 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
216 بازدید
۱۸,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

 

گرایش به عالم ماوراء و جلوه ‌های نورانی عالم نادیدنی گرایش و غریزه‌ای است که در نهاد آدمی قرار دارد و قدمت آن به درازای قدمت تاریخ انسان است، زیرا این غریزه ریشه در فطرت بشری دارد؛ غریزه‌ای که زبان مشترک همه آدمیان است. آیا دوست دارید روح خود را بدون هیچ خطری و در هنگام خواب از خود جدا کنید؟ اگر می‌خواهید این کار را انجام دهید پس باید کتاب دینامیک اختری را بخوانید. شما با خواندن این کتاب می‌توانید روح خود را به سادگی به پرواز در آورید.

دانلود کتاب دینامیک اختری نوشته‌ی رابرت بروس

نگرشی نوین به تجربه خارج از کالبد:

سفر به ابعاد دیگر با استفاده از کالبد لطیف که توانایی‌های شناور شدن، نامریی شدن و سفر در زمان را دارد همواره موضوعی فریبنده برای انسان بوده است. گرایش به عالم ماوراء و جلوه‌های نورانی عالم نادیدنی گرایش و غریزه‌ای است که در نهاد آدمی قرار دارد و قدمت آن به درازای قدمت تاریخ انسان است، زیرا این غریزه ریشه در فطرت بشری دارد؛ غریزه‌ای که زبان مشترک همه آدمیان است.

آدمی از همان دم که به زمین، یعنی گاهواره طبیعت و عالم حس و شهادت هبوط کرد، میل به عروج به عالم والا را داشت، زیرا عالم حس و طبیعت، عالم علایق و شهوات و در نتیجه عالم ناکامی، تناقض و تضاد خواسته‌ها منجر به اختلاف و جنگ و ناآرامی و اضطراب و تباهی او می‌شود.

این اضطراب، لاجرم باید جایی به سکون و ثبات برسد. آدمیان وصول به این آرامش را سعادت ابدی دانسته و آنرا در گرو اتصال مطلق به مبدأ مطلق هستی می‌دانند. از شرق تا غرب عالم از بدو پیدایش حیات این شوق و انگیزه در نهادآدمی بوده، هست و خواهد بود.

دنیاها و ابعاد دیگری پیرامون ما وجود دارند که در هر دقیقه از هر روز تعداد کمی از مردم قدم در آن می‌گذارند، چه بدانند و باور داشته باشند که آنجایند یا نداشته باشند. با خواندن کتاب دینامیک اختری شما به تنهایی اولین قدم را برای وارد شدن به مرحله‌ای از معرفت که تعداد کمی از آن بالا می‌روند برداشته‌اید .

کتاب دینامیک اختری:

رابرت بروس در کتاب دینامیک اختری نگرشی نوین به تجربه‌ی خارج از کالبد، همه مباحث نظری را به کناری نهاده و با بهره‌گیری از تجربیات همه طرق، فرقه‌ها و آیین‌های عرفانی شرقی و غربی تلاش نموده است تا راهکاری عملی برای وصل به مراتب بالاتر وجود انسانی را به صورت یک خودآموز فشرده منتشر نماید.

این کتاب شگفت انگیز این ظرفیت را دارد ک به همه افراد صرف نظر از تمرین های معنوی یا ماورایی اجازه دهد تا به خروج هوشیار از کالبدشان و سفر در میان سطوح متنوع دنیاهای اطراف اقدام کنند.

نویسنده در یک قالب آسان و قابل فهم و کاملا روشن خواننده را به ملایمت به خارج از کالبد و درون این دنیای شگفت انگیز و مهیج راهنمایی میکند. دینامیک اختری حاوی بیش از پنج سال تجدید نظرها، آزمایشات،تحقیقات و بینش های شخصی میباشد.

رابرت بروس در این کتاب جذاب یک روایت شخصی، راهنمای عملی، یک راهنمای اشکال یابی، و یک چشم انداز نظری در ساختار غیرفیزیکی و نهایی زندگی غریب چند بعدی که همگی داریم ارائه کرده است.

کتاب دینامیک شامل شش بخش و جمعا ۳۶ فصل است:

 • بخش اول:عناصر برونفکنی که حاوی نظریه نویسنده در مورد آن چیزی است ک وقتی جفت قابل برونفکنی،کالبد فیزیکی را ترک کرد رخ میدهد.
 • بخش دوم:روشهای نوین انرژی شامل روشهای علمی و دقیق در مورد انگیزش انرژی و آگاهی با استفاده از دستهای آگاهی است.
 • بخش سوم:مهارت های پایه ک بر این پایه بنا شده است ک چگونه در سه وظیفه ای ک برای انجام برونفکنی ضروری هستند موفق شد.
 • بخش چهارم:خروج برونفکنی و تکنیکهایش ک برای تقویت مطالعه در مورد برونفکنی و آغاز انجام واقعی برونفکنی لازم است.
 • بخش پنجم:پیوند آکاشیک که به اقلیم نظریه ها تعلق دارد
 • بخش ششم:پدیده های غریب اختری
  راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: