دانلود کتاب هنرهای رزمی شائولین اثر رابرت اسمیت


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۵ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
20 مگابایت
تعداد صفحات
82 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
318 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

 

کتاب هنرهای رزمی شائولین، به تألیف رابرت اسمیت، به بررسی تاریخچه، فلسفه و تکنیک‌های هنرهای رزمی می‌پردازد. در این کتاب، نویسنده به بررسی تاریخچه شائولین، اصول و فلسفه آن، تکنیک‌های آموزشی و روش‌های تمرین، نحوه استفاده از ابزارها، نقش آن در سلامتی و روانشناسی، و همچنین نحوه استفاده از شائولین در مبارزات و رقابت‌های رزمی پرداخته است. این کتاب به عنوان یک منبع کامل و جامع برای علاقمندان به هنرهای رزمی، مربیان، و دانشجویان و همچنین علاقه‌مندان به فلسفه و تاریخچه هنرهای رزمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دانلود کتاب هنرهای رزمی شائولین اثر رابرت اسمیت

خلاصه‌ای از کتاب هنرهای رزمی شائولین :

شائولین در زبان ماندارین به معنای جنگل كوچک یا جنگل جوان و نام معبدی قدیمی و معروف است كه در كوه‌های سونگ شان در استان دنگ فنگ در ایالت هنان واقع در قسمت مركز چین قرار دارد. کونگ فو که در اصل تمریناتی برای حفظ سلامت جسمانی بود به ناگزیر برای دفاع در برابر مهاجمان نیز استفاده می‌شود. شائولین به راهبان مبارزش که در کونگ فو مهارت تمام داشتند، مشهور شد.

هنرهای رزمی شائولین، یکی از معروفترین و پرطرفدارترین کتاب‌های مربوط به هنرهای رزمی‌ست که نویسنده به صورت کامل و دقیق، با بهره‌گیری از تصاویر و توضیحات واضح، به بررسی تکنیک‌های شائولین پرداخته است. این کتاب شامل 28 فصل مختلف بوده که در هر فصل، آموزش تکنیک‌هایی که برای هر مبارزه کافی هستند، گفته شده است.

این هنرها در فرهنگ مردم چین تأثیرات فراوانی دارد چراکه به اصول شائولینا، سرعت ، تعادل، قدرت، زیبایی و دقت تاکید می‌کنند. یکی از مهمترین مزیت‌های این کتاب، این است که نویسنده در آن به دقت بسیار بالایی رسیده و تمامی جزییات به شکل کامل و واضحی معرفی شده‌اند. این کتاب به نوعی یک مرجع کامل برای هر فردی است که به دنبال آموزش و یادگیری هنرهای رزمی شائولین میباشد. با توجه به اصالت و تاریخچه‌ی هنرهای رزمی، این کتاب توسط تمامی مراکز و مربیان رزمی‌کار مورد توجه و استفاده قرار میگیرد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: