دانلود کتاب کلید گمشده حضرت سلیمان نوشته‌ی آلیستر کرولی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۲ شهریور ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
2 مگابایت
تعداد صفحات
40 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
331 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

 

آلیستر کرولی در کتاب کلید گمشده حضرت سلیمان به معرفی شیاطینی پرداخته است که ساحران و جادوگران از آنها برای انجام مقاصد شیطانی خود استفاده کرده و یا آنها را مورد پرستش قرار می‌دهند. این ۷۲ شیطان همان شیاطین مطرودی هستند که حضرت سلیمان آنها را به غل و زنجیر کشید. هر نوع فتنه و فسادی که در دنیای امروز رخ می دهد بنوعی به این ۷۲ دیو و سپاهیان آنها ارتباط دارد.

دانلود کتاب کلید گمشده حضرت سلیمان نوشته‌ی آلیستر کرولی

کلید گمشده حضرت سلیمان:

هیچ سحری در دنیا انجام نشده مگر پای قدرت شیطانی یکی از این ۷۲ پلید در میان بوده است. خسارات بسیار زیادی از این ۷۲ پلید در طول تاریخ به بار آمده است؛ شیطان مالک هیچ چیزی در عالم نیست حتی مالک نام خود نیز نمی‌باشد.

همه چیز ملک خداوند است و هیچ چیزی در عالم رخ نمی‌دهد مگر به قدرت او. آنهایی که برای پیش برد مقاصد خود به این ۷۲ دیو متوسل می‌شوند سخت بر گمراهی خودافزوده‌اند. آنها نیستند در این عالم مگر برای امتحان بشر.

تاثیر کلید گمشده حضرت سلیمان را نمی‌توان دست کم گرفت. تفسیر مجدد کراولی از گریمور در طول دهه‌ها الهام‌بخش جادوگران، غیبت‌شناسان و تلمیت‌های بی‌شماری بوده است. کتاب او پایه و اساس یک رویکرد مدرن‌تر و فردگرایانه‌تر نسبت به جادوی تشریفاتی را ایجاد کرد.

بسیاری از آیین‌ها و فراخوان‌های او امروزه نیز انجام می‌شود، و ایده‌های او همچنان با کسانی که به دنبال رشد شخصی و تجربیات عرفانی هستند، طنین‌انداز می‌شود.

در معنای این جمله با دقت تفکر کنید:

۴۳۲۱ پیامبر بر بنی اسرائیل مبعوث شد، آنها هدایت نیافتند، چون پدری نبود که آنها را هدایت کند. معنای پدر چیست؟ ابوبکر از دنیا رفت، نقطه از نور دید، بسوی نور دوید، هرچه می‌دوید به نور نمی‌رسید، محمد آمد با ظرفی پر از شیر، اگر ابوبکر از آن شیر نمی‌نوشید هرگز به نور نمی‌رسید (درک این معنی نمی کنند مگر اهل دل).

در کتاب کلید گمشده حضرت سلیمان جن‌های (شیاطین ) خبیثی که از آغاز خلقت بشر از آسمان به روی زمین سقوط کرده‌اند معرفی شده‌اند که تمامی آنها برای انسان مضر بوده و هستند.

اینها همان شیاطینی هستند که به فرمان حضرت سلیمان به قول و زنجیر کشیده شده و پس از مرگ ایشان آزاد شده و تا به امروز با سپاه خود مشغول گمراه کردن انسانها هستند. در واقع تمامی قدرتهای شیطانی ساحران و جادوگران از این ۷۲ شیطان منشاء گرفته است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: