دانلود کتاب سایه سلیمان (رازهای باستانی) اثر لارنس گاردنر


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۷ مهر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
2 مگابایت
تعداد صفحات
14 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
306 بازدید
۱۷,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

 

فراماسونها اغلب بعنوان با نفوذ ترین جامعه راز آلود جهان معرفی می شوند و داستان این انجمن برادری در رازها و توطئه ها پیچیده شده است . دخالت آنها در شکل گیری وقایع سیاسی جهان بیش از قرنها است که امتداد یافته حتی تا اندازه ای که اصول فراماسونری در بنیانهای شکل گیری ایالات متحده آمریکا وقانون اساسی آن نهفته است. انجمن برادری دارای حق ویژه مسلم نگهبانی از رازهای باستانی است. اما تشکیلات فراماسونری بیان می کند که رازهای آنها طی سه قرن گذشته از دست رفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود کتاب سایه سلیمان به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دانلود کتاب سایه سلیمان (رازهای باستانی) اثر لارنس گاردنر

کتاب سایه سلیمان (رازهای باستانی):

فراماسون‌ها یکی از مرموزترین و بحث‌برانگیزترین گروه‌های مذهبی جهان هستند. چندین دهه از حیات ماسون‌ها می‌گذرد و اگر بخواهیم ادعاهای‌شان را باور کنیم، آنها به صورت مخفیانه حتی مدت زمان بیشتری هم می‌زیسته‌اند.

تاریخ آنها هرچه باشد، گمانه‌زنی درباره‌ی آنها همیشه سرگرمی لذت بخشی بوده است و این بالاخص در مورد اسرار فراماسون ها نیز صادق است. آنها با انتقال رسوم و اسرار خود از یک نسل به نسلی دیگر، پی بردن به این که چه چیزی منسوخ شده است و چه چیزی همچنان انجام می‌شود را دشوار کرده‌اند.

لارنس گاردنر برای 20 سال استاد اعظم سابق اتحاد لژ بزرگ انگلستان بوده. در اینجا او نقطه اوجی را ارائه می کند که برای آن سالهای زیادی را در آرشیوها صرف نموده، که منجر به کشف کلید گمشده رازهای فراماسونری می شود و عبارت ( کلام ) گریز پای گمشده ای را می نمایاند که می بایستی رازها را بگشاید.

فراماسون‌ها:

این فراماسونها چه کسانی هستند و تاریخچه و هدف آنها چیست ؟ داستانهای شاه سلیمان کتاب مقدس و معبد او در اورشلیم در قلب فراماسونری مدرن جای دارد اما سر آغاز آن امتداد یافته و حتی برمی گردد به بیش از این زمان. چگونه رازهای صندوق عهد و سنگ فلاسفه به سنت اصلی فراماسونری مربوط می شوند؟ چه نقش قدرتمندی سپرده شده بوده به شوالیه های معبد که منجر به این شد که آنها بعنوان شاهزادگان نگهبان راز پادشاهی تاسیساتی را بنیان گذارند؟

چه تغییری در قرن هفدهم رخ داد که باعث شد برادران، آن اسناد را برای ترس از کشف اسرارموجود و انتشاراسرار بسوزانند؟ در سایه سلیمان، لارنس گاردنر همچون کارآگاهی، تاریخ دلربایی را دنبال می کند از کهن ترین سوابق انجمن برادری تا به دوران مدرن. گاردنر در پژوهشی عمیق، درگیریها و توطئه هایی را که برای قرنها از راز واقعی فراماسونری نگهبانی می کنند افشاء می کند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: