دانلود کتاب طور سینین اثر محمد ابراهیم نصراللهی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۵ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
50 مگابایت
تعداد صفحات
80 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
390 بازدید
۱۷,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

کتاب طور سینین، به قلم محمدابراهیم نصراللهی بروجردی (معاصر)، در بررسی علوم غریبه، سحر و رفع چشم‌زخم از دیدگاه روایات و علمای شیعه، به زبان فارسی است. در فصل اول، سحر و ساحری در روایات شیعه مورد مطالعه قرار گرفته است. علامه طباطبایی علوم سیمیا، لیمیا، هیمیا، ریمیا و کیمیا را از جمله علوم خفیه دانسته‌اند. همچنین علوم اعداد و اوفاق، هیپنوتیزم و احضار روح را نیز ملحق به این علوم می‌دانند.

دانلود کتاب طور سینین اثر محمد ابراهیم نصراللهی

مقدمه کتاب طور سینین :

تردیدی نیست که در جهان طبیعت بر خلاف عادت جاریه، افعالی خارق العاده وجود دارد که یا تابحال خود آن را به چشم دیده‌ایم، و یا اینکه متواتر از دیگران شنیده و یقین پیدا کرده‌ایم. و بسیار کم هستند کسانی که امور خارق العاده را کم و زیاد ندیده و یا نشنیده باشند. و بسیاری از این کارها ازکسانی سر می‌زند که با تمرین و ریاضت نیروی انجام آن را یافته‌اند، مثلا می‌توانند زهر کشنده را بخورند و یا بار سنگین و خارج از طاقت یک انسان عادی را بردارند، و یا روی طنابی که دردو طرف بلندی بسته راه بروند، و یا امثال اینگونه امور خارق العاده.

و بسیاری دیگر اعمالی است که بر اسباب طبیعی و پنهان از حس و درک مردم متکی است، و صاحب عمل به اسبابی دست می‌زند که دیگران آن اسباب را نشناخته‌اند، مانند کسی که داخل آتش رفته و نمی سوزد (بخاطر اینکه مثلا داروی طلق بخود مالیده) و یا نامه‌ای می‌نویسد که غیر خودش کسی خطوط آن را نمی‌بیند (چون مثلا با چیزی نوشته شده که جز در هنگام برخورد آن با آ تش خطوطش ظاهر نمی شود مانند آب پیاز) و غیره .

بسیاری دیگر از این گونه کارها، بوسیله سرعت حرکت انجام می‌پذیرد، سرعتی که بیننده آن را تشخیص نمی‌دهد، و چنین می‌پندارد که عمل نامبرده بدون هیچ سبب طبیعی خارق العاده انجام یافته، مانند کارهایی که شعبده بازان انجام می دهند همه اینها افعالی هستند که مستند به اسباب عادی می باشند، چیزی که هست ما سببیت آن اسباب را نشناخته ایم، و بدین جهت پوشیده از حس ماست و برای ما غیرمقدور جلوه کرده است….

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: