دانلود کتاب گنج سلطانی(روش ساختن طلسمات) نوشته‌ی استاد رهنما


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۳۰ مرداد ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
1 مگابایت
تعداد صفحات
14 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
264 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

در کتاب گنج سلطانی شمابا طرز ساختن طلسمات به‌طور کامل آشنا شده و بعد از خواندن دقیق مطالب آن و عمل به دستورات کتاب قادرخواهید بود تا به راحتی هرچه تمامتر برای هر کس که بخواهید طلسم دلخواهتان را بسازید. توجه به این نکته ظریف را لازم می‌دانم که شما وقتی در اعمال خود موفق خواهید شد که همه مراحل رابدرستی طی کرده و بجا آورده باشید.

ganje-soltani-bookدانلود کتاب گنج سلطانی(روش ساختن طلسمات) نوشته‌ی استاد رهنما

روش ساختن طلسمات:

مثلا در بحث تهیه نوع مواد سوختی و همچنین در سوزاندن بخورات که خیلی مهم است، باید بخور هر سیاره‌ای را مطابق دستور گفته شده به اندازه‌ای که لازم است تهیه و سوزانیده، بنحوی که در تمام طول عملیات روشن بماند و بقیه مطالب که در متن کتاب به آنها اشاره کرده‌ایم.

با یاد گیری مطالب این کتاب شما گام مهم و بزرگی را به سمت استادی کامل در این علم برمی‌دارید، جدا توصیه می‌کنم تا زمانیکه لازم نشده برای هیچ کس اقدام به ساخت طلسم و انجام اعمال آن ننمایید زیرا که اینگونه امور به‌طور کامل به قدرتهای ماورائی مربوط شده و بااین قدرتها نمی‌شود شوخی کرد.

شما یا نباید عملی را شروع کنید و یا اینکه اگر شروع کردید باید تاآخر ادامه بدهید و گرنه موجب آسیب رسانی بخودتان و دیگران خواهید شد. امیدوارم از علمی که فرامی‌گیرید در مسیر درست و انسانی و در جهت تأمین رضای خدا استفاده کنید.

کتاب گنج سلطانی:

«گنج سلطانی» نسخه جذابی است که به هنر باستانی طلسم می‌پردازد. این کتاب دلربا ذهن خوانندگانی را که مشتاق کشف قلمرو عرفان و مهار قدرت جادو هستند مجذوب خود کرده است. برای درک واقعی اهمیت این کتاب، باید ریشه‌های آن را در تاریخ و فرهنگ درک کرد؛ در طول اعصار و تمدن‌های مختلف، از مصریان باستان گرفته تا یونانی‌ها و سلت‌ها، به قدرت طلسم و جادو اعتقاد داشته‌اند. این کتاب شیوه‌های باستانی ساختن طلسم را مستند می‌کند و به خوانندگان امروزی اجازه می‌دهد تا خرد اجداد خود را درک کنند و از آن لذت ببرند.

بیش از یک راهنمای نظری، “کتاب گنج سلطانی” عملی بودن را با ترکیب انبوهی از مثال‌های واقعی تضمین می‌کند و نشان می‌دهد که چگونه طلسم‌ها می‌توانند به افراد کمک کنند تا خواسته‌های خود را بدست آورند، رفاه خود را بهبود بخشند و تغییرات مثبت را در زندگی‌شان ایجاد کنند. این عملی بودن، خوانندگان را تشویق می‌کند تا با پشتکار با طلسم‌ها درگیر شوند و میزان موفقیت و تجربه کلی جادویی آنها را افزایش دهد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: