دانلود کتاب سفر به دنیای خاله آگوستا نوشته‌ی گراهام گرین


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۲ تیر ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
8 مگابایت
تعداد صفحات
479 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
237 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۰,۰۰۰ تومان

 

در کتاب سفر به دنیای خاله آگوستا نویسنده اهمیت پذیرش تخیل و دنبال کردن رویاهای خود را بررسی می‌کند. هنگامی که امیلی خود را در دنیای خاله‌اش غرق می‌کند، یاد می‌گیرد که به صدای درونی خود اعتماد کند و خود را در آغوش بگیرد. این پیامبه تمامی خوانندگان در هر رده سنی یادآوری می‌کند که برای دنبال کردن رویاهای خود و ساختن یک زندگی واقعی هرگز دیر نیست.

دانلود کتاب سفر به دنیای خاله آگوستا نوشته‌ی گراهام گرین

گراهام گرین:

گراهام گرین نویسنده ای است که در طول عمرش 24 رمان نوشت، به کشورهای زیادی سفر کرد و مدتی هم برای سازمان جاسوسی انگلستان جاسوسی کرد اما خودش معتقد بود اگر دنیا مجال می‌داد، حتماً کشیش لایقی می‌شد چرا که به همان راحتی که یک مطلب از یک گوشش می‌آمد تو، به همان راحتی هم از گوش دیگرش می‌رفت بیرون. گرین معتقد است این فراموشی لازمه آفرینش ادبی است و همین ویژگی هم هست که او را رمان نویس کرده.

در سرتاسر کتاب، گراهام جی به طرز ماهرانه‌ای تابلویی از احساسات را بافته و مضامین خودشناسی، عشق و اهمیت روابط را بررسی می‌کند. وقتی امیلی زمان بیشتری را با خاله‌اش می‌گذراند، شروع به درک اهمیت واقعی پیوندهای خانوادگی و ارزش پذیرش ویژگی‌های منحصر به فرد خود می‌کند. خرد و عجیب بودن خاله آگوستا به امیلی اجازه می‌دهد تا رشد و تکامل یابد و تصمیمات خود را بگیرد و توانایی‌های خلاقانه‌اش را کشف کند.

خلاصه رمان سفر به دنیای خاله آگوستا:

سفرهایی که در طول داستان اتفاق می‌افتد، در عین واقعیت سمبلیک هستند و گذر انسانی را با تمام تردیدها و تامل‌ها و رفت و برگشت‌هایش، از شخصیتی بی‌آلایش به شخصیت دیگری که نقطه مقابل آن است نشان می‌دهند.

کتاب سفر به دنیای خاله آگوستا رمانی جذاب اثر گراهام گرین می‌باشد که در ظاهر شرح سفرهای خاله و خواهرزاده ‌ای است، اما در باطن سفر مردی میانسال از دنیای امن و آرام آدم‌های پاک و ساده به دنیای هراس‌آمیز و پریشان آدم‌های شرور و شیاد است.

هنری پولینگ بازنشسته بانکداری، پس از نیم ‌قرن خاله آگوستا را در مراسم تشییع جنازه مادرش می‌بیند.هنری مردی میانسال است که ازدواج نکرده و زندگی بی‌سر و صدایی را گذرانده است. او غیر از پرورش گل کوکب هیچ سرگرمی دیگری ندارد. دیدار با خاله آگوستا و همراهی او در سفرها، وی را از دنیای امن و آرام انسان‌های پاک و ساده به دنیای هراس‌آمیز و پریشان آدم‌های شرور و شیاد می‌کشاند.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: