دانلود مقاله سنگ های شفابخش


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۳ آبان ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
1 مگابایت
تعداد صفحات
24 صفحه
تعداد بازدید
201 بازدید
۱۷,۰۰۰ تومان ۸,۰۰۰ تومان

در مقاله سنگ های شفابخش، اطلاعاتی درباره خصوصیات شگفت‌انگیز و شفابخش انواع سنگ‌های قیمتی، جواهرات، سنگ‌های معدنی و رنگ‌ها فراهم آمده است. به دیگر سخن، در این کتاب چگونگی استفاده از رنگ‌ها و سنگ‌های قیمتی در درمان بیماری‌ها تشریح می‌شود. مباحث کتاب عبارت‌اند از: “نور و رنگ”، “قوس و قزح و هفت رنگ مربوط به طیف‌های نوری”، “قلمرو معدنی‌ها”، “کریستال کوآرتز”، “به کار بردن سنگ‌های قیمتی”، “جواهرات”، “اعجاز درمان “و “تکنیک‌های عملی در زمینه اعجاز درمان .”

دانلود مقاله سنگ های شفابخش

مقاله سنگ های شفابخش:

استفاده از سنگ ها برای درمان بیماری های جسمی و روحی از دوران باستان مورد استقبال مردم بوده و قدمت چند هزارساله دارد. شواهد کاربرد سنگ های طبیعی برای درمان بیماری های مختلف در قدیمی ترین تمدن های بشری به چشم می خورد.

در طول تاریخ از سنگ های خاص برای اهداف درمانی، محافظت افراد در برابر بلایای طبیعی و تاثیرات نامطلوب محیطی استفاده می شده است. قدیمی ترین گزارش ها در مورد خواص درمانی سنگ ها و گوهرها به ۴هزار سال پیش از میلاد مسیح بازمی گردد. در حال حاضر قدیمی ترین شواهد مکتوب درباره سنگ درمانی مربوط به کتیبه های سومری و متون علوم ودایی هند باستان است. در طب سنتی هند (آیورادا) دستورات دقیقی در مورد تهیه پودر، خمیر و درمان با سنگ های شفابخش وجود دارد.

سنگ درمانی:

تقریبا در تمامی نقاط جهان می توان سنگ ها را یافت. کشور هند در این زمینه بسیار غنی میباشد و به ویژه مناطقی نظیرمادهیا پرادش، اوریا، بیهار، ماهار اشترا، اندهرا، پرادش، کرالا و کارناتاکا از این حیث زبانزد خاص و عام هستند. سنگ ها برای دستیابی به سلامتی طول عمر و نام نیک، شهرت، موفقیت و شانس مفید هستند. در دوران باستان، شاهان و شاهزاده ها  سنگ ها را در گنجینه های خود نگهداری میکردند تا از رسیدن به موفقیت خاطر جمع شوند. انها همچین جواهراتی ازاین سنگ ها می ساختند و مغرورانه از انها استفاده میکردند.

سنگ ها میتوانند توازن مناسبی از مواد معدنی را در بدنمان برقرار سازند. سنگ مناسبی که برای استفاده انتخاب میکنیم، باید با بدنمان درتماس باشد. اگر  سنگ مناسب را انتخاب کنیم، پرتوهای کیهانی سیاره مربوط به  سنگ مورد نظر از طریق ان وارد بدنمان میشود و تاثیر مطلوبی به همراه خواهد داشت، بنابراین میتوانیم از این طریق، انسان موفقی شویم، پس خوش شانس هستیم.

تاریخچه سنگ درمانی:

سنگ درمانی که از دیرباز در زمره درمانهای طبیعی بوده، امروزه تحت نام (gem therapy) به عنوان یکی از رشته های طب مکمل معرفی و طبقه بندی می شود. استفاده از خواص سنگها و درمان با آنها بر خلاف استقبال گسترده مردم جهان طی سالهای اخیر، موضوع جدیدی نیست، بلکه هزاران سال قدمت دارد.

چنین به نظر می رسد که کتیبه های سومری و متون علوم ودایی مربوط به هند باستان، کهن ترین آثار بر جای مانده از این دانش قدیمی یعنی استفاده از خواص سنگها و درمان با آنها می باشند. در طب سنتی هند (آیورادا) دستورات دقیقی در مورد تهیه پودر، خمیر و الگریز با سنگهای شفا بخش وجود دارد. متون و دستورات این طب تا به امروز حفظ شده و توسط پزشکان آن در سراسر دنیا و بخصوص در آمریکا،اروپا و هند بکار گرفته می شود.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: