دانلود کتاب انتخاب طلسم هوش ربا اثر محمدحسن عسکری


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۹ مرداد ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
15 مگابایت
تعداد صفحات
312 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
356 بازدید
۲۰,۰۰۰ تومان ۱۵,۰۰۰ تومان

گاهی انسان‌ها دوست دارند مانند بسیاری از افراد معروف که با استفاده از هوش خود توانستند به موفقیت‌های غیرقابل باور برسند، شوند. قطعا کار سختی است اما نشدنی نیست. هم خودتان باید در این راه تلاش کنید و هم با خواندن دعایی که امروز در اختیارتان قرار می‌دهیم انشالله خیلی راحت نابغه شده و به هوش بالا دست یابید. در دنیایی که دانش قدرت است، تلاش برای ارتقای فکری همیشه به‌دنبال انسانیت بوده است.کتاب انتخاب طلسم هوش ربا دعایی که به آن نیاز دارید را دراختیارتان قرار می‌دهد.

دانلود کتاب انتخاب طلسم هوش ربا اثر محمدحسن عسکری

کتاب انتخاب طلسم هوش ربا:

تقویت هوش با میل شدید به جستجوی دانش و پرورش کنجکاوی شروع می‌شود. یک ذهن کنجکاو همیشه تشنه اطلاعات بیشتر است، دائماً در حال پرسش و کاوش در افق‌های جدید است. پذیرش این طلسم به معنای اتخاذ یک ذهنیت یادگیری مادام العمر است: خواندن کتاب، شرکت در گفتگوهای معنادار، و جستجوی دیدگاه‌های متنوع برای گسترش ظرفیت فکری ما.

همه افراد می‌خواهند فردی باهوش و نابغه باشند اما برخی به این باورند که فقط عده کمی می‌توانند به یک نابغه تبدیل شوند، زیرا به اعتقاد آنها، تاثیر ژنتیک بر هوش بیشتر از تاثیر محیط و دیگر تاثیرات است. کتاب انتخاب طلسم هوش ربا برای شما عزیزان راهکارهایی ارائه داده است تا با استفاده از آن شانس بیشتری برای تبدیل شدن به یک نابغه را داشته باشید.

افزای هوش و حافظه:

بسیاری از دانش آموزان ممکن است نتوانند نمرات خوبی در مدرسه بگیرند، در نتیجه وقتی خود را با دانش آموزان دیگر مقایسه می‌کنند حس خوش آیندی ندارند. اما این مشکل فقط از اعتقادی اشتباه است که عملکرد تحصیلی بر روی آنها می‌گذارد، نمره تحصیلی نمی‌تواند ملاک هوش باشد؛ هوش در واقع هدیه‌ای از خداوند است که همه ما از آن بر خورداریم.

اگر فرزندتان به درس خواندن بی‌علاقگی نشان می‌دهد و حال و حوصله درس خواندن ندارد می‌‌توانید برای افزایش رغبت و علاقه فرزند به درس و مطالعه از دعاهای مجربی که در کتاب طلسم هوش ربا قرار داده شده، استفاده کنید.در نهایت، قوی‌ترین طلسم صبر و استقامت است. کسب هوش نیازمند زمان و فداکاری است، زیرا هیچ میانبری برای رشد فکری وجود ندارد.

صبر ما را قادر می‌سازد که سفر را در آغوش بگیریم، هر پیشرفتی را جشن بگیریم، در حالی که پشتکار به ما قدرت می‌دهد تا در مواجهه با چالش‌ها متمرکز و انعطاف‌پذیر بمانیم و از پیشرفت مستمر ما به‌عنوان موجودات هوشمند اطمینان حاصل کنیم.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: