دانلود کتاب گمشده آنکی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲ آبان ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
14 مگابایت
تعداد صفحات
197 صفحه
تعداد بازدید
368 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

 

کتاب گمشده آنکی در مورد فرازمینی هایی می باشد که در گذشته دور در زمین زندگی میکرده اند. جلد همراه مجموعه‌ی تاریخچه زمین که هویت خدایان باستانی بشر را فاش می‌کند؛ توضیح می‌دهد که چرا آنوناکی، این «خدایان» اهل نبیرو، با دستکاری و مهندسی ژنتیکی، انسان‌های هوشمند را به‌وجود آوردند، به مردم زمین تمدن عطا کردند و وعده‌ی بازگشت دادند.

دانلود کتاب گمشده آنکی

توضیحات کتاب:

نویسنده که از وجود یک کتاب گمشده حاوی پاسخ این پرسش‌ها متقاعد بوده، کاوش برای کشف مدارک را آغاز می‌کند. او به‌واسطه‌ی تحقیقات گسترده در‌ منابع اصلی، داستان‌ها را به‌صورت خاطرات آنکی، رهبر این نخستین «فضانوردان»، بازنویسی کرده است. آنچه پدید آمده، سرگذشت دنیایی از کشکمش‌های فزاینده، رقابت‌های شدید و دانش پیشرفته‌ی علمی است که امروزه در حال تأیید و اثبات هستند. در کتاب گمشده انکی، حماسه‌ای از خدایان و انسان‌ها آشکار می‌شود و تمام تصوراتی که ما از گذشته و آینده‌ی خود داریم را به چالش می‌کشد.

کتاب گمشده آنکی: حدود ۴۴۵۰۰۰ سال پیش فضانوردان سیاره‌ای ناشناخته در جستجوی طلا به زمین آمدند. پس از فرودی ناموفق در یکی از دریا های زمین، تا ساحل قدم زنان ادامه دادند و در آنجا “اریدو” (خانه ای در دوردست) را به پا کردند. مدتی بعد اریدو ی تازه تاسیس به یک پایگاه ماموریتی کامل با یک مرکز کنترل ماموریت، یک ایستگاه فضایی، فعالیت های معدنی و حتی پایگاهی بین راهی در مریخ دگردیسی پیدا کرد.

کتاب گمشده انکی :

آنچه بر روی زمین رخ داده، به ویژه اتفاقاتی که از شروع تاریخ بشر گذشته است، توسط زکریا سیچین از کتب مقدس، کتیبه های رسی، افسانه های اساطیری و یافته های باستان شناسی، در سری کتاب های تاریخچه ی زمین جمع آوری شده است. اما پیش از همه ی این اتفاقات:

  • چه بر زمین گذشته، چه بر “نیبیرو”، سیاره ی مادری فضانوردان رخ داده که آن ها را در جستجوی طلا به سفر فضایی وا داشته و در ادامه، خلق نوع بشر …
  • چه احساسات، رقابت ها، اعتقادات و روحیاتی (و شاید هم فقدان همه ی این ها) بازیگران اصلیِ این حماسه های فرازمینی و فضایی را برانگیخته است؟
  • چه روابطی مسبب بروز کشمکش ها بر روی زمین و نیبیرو شد؟ تنش هایی بین سنت و تجدد، مهاجران نیبیرو و اهالی زمین و اینکه هرآنچه رخ داد حکم سرنوشت برای اتفاق افتادن بود؟
  • آیا سرنوشتی که اتفاقات گذشته را در خود جای داده، کلید آینده را به همراه دارد؟
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: