دانلود کتاب مجموعه چاکراها 16 جلد


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۸ شهریور ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
32 مگابایت
تعداد صفحات
93 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
197 بازدید
۲۰,۰۰۰ تومان ۱۶,۰۰۰ تومان

کتاب مجموعه چاکراها به شما می‌آموزد که چگونه می‌توانید نیروهای درونی‌تان را آزاد کنید و از توانایی‌های ویژه خود بهره ببرید. این کتاب تمرین‌هایی ساده و کاربردی برای فعال‌سازی چاکراها دربردارد.

دانلود کتاب مجموعه چاکراها

کتاب مجموعه چاکراها:

تابه‌حال چیزی درمورد بدن اتری، اختری، ذهنی و روحانی شنیده‌اید؟ هیچ می‌دانید که چهار بدن انرژی وجود دارد و هرکدام کارکردهای متفاوتی دارند؟ از ساختار و کاربرد چاکراها اطلاع دارید؟ آیا می‌دانید که می‌توان چاکراها را پاک‌سازی و فعال کرد؟ در کتاب مجموعه چاکراها با این موارد و بسیار بیشتر از این‌ها آشنا خواهید شد.

در بخشی از کتاب چاکراها می‌خوانیم:

در این کتاب روش‌های متعددی برای هماهنگی و بازشدن چاکراها بیان شده است. می‌خواهید بدانید که آیا چاکراهایتان بسته و یا از تعادل خارج شده است، و اگر این‌طور به نظر می‌رسد کدام‌یک از چاکراها چنین وضعیتی را دارند.

بدون داشتن این اطلاعات خاص هم می‌توانید روش‌های درمانی‌ای که شرح داده شده است را به کار ببرید و به آسانی چاکراها را هماهنگ سازید _ در هر صورت یک روش درمانی کل‌نگر پیشنهاد شده است. با وجود این اگر در وضعیتی هستید که تشخیص داده‌اید دو تا از چاکراها بیشتر از چاکراهای دیگر نیاز به درمان دارند، می‌توانید به‌طور همزمان به آن‌ها توجه لازم داشته باشید…

هفت چاکرای اصلی:

چاکراها نقاط کانونی انرژی در بدن محسوب می‌شوند که تعداد و مکان دقیق آن‌ها در سنت‌های مختلف با هم متفاوت است. در آیین بودیسیم چهار چاکرای اصلی وجود دارد؛ این در حالی ست که آیین هندو از هفت چاکرا خبر می‌دهد. هر دو آیین معتقدند که این چاکراهای بدن از طریق کانال‌های انرژی به هم متصل هستند.

“چاکرا” کلمه‌ای به زبان باستانی مردم هندوستان و زبان دینی مذاهب هندوییسم، بودیسم و جاینیسم است که در انگلیسی به چرخ ترجمه شده است. در آیین هندو و بودیسیم چاکراهای بدن به عنوان مراکز انرژی در بدن تعریف می‌شوند.

این مراکز انرژی در امتداد ستون فقرت قرار دارند که هر یک از آن‌ها با سلامتی بخش خاصی از بدن در ارتباط هستند. از آنجایی که هر چاکرا به جنبه‌های روحی، عاطفی، روانی و جسمی خاصی مربوط می‌شود، اعتقاد بر این است که انسداد یا عملکرد نادرست آن‌ها می تواند منجر به اختلالات جسمی، روانی و عاطفی شود. از سوی دیگر متعادل کردن این مراکز انرژی می‌تواند منجر به رفاه و سلامتی شود.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: