دانلود کتاب دنیای معماها نوشته جان گاردوین


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۵ شهریور ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
6 مگابایت
تعداد صفحات
220 صفحه
دسته بندی
تعداد بازدید
106 بازدید
۱۵,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

 

کتاب دنیای معماها اثری از جان گادوین، نویسنده استرالیایی می‌باشد. وی تا بحال ۱۱ کتاب منتشر کرده که یکی از بهترین کتاب‌های او رمان «دنیای معماها» می‌باشد که توسط فرزام حبیبی اصفهانی به فارسی ترجمه شده است. اگر به مطالب عجیب درباره موجودات غریبه علاقه مندید ادامه این مطلب را دنبال کنید

دانلود کتاب دنیای معماها نوشته جان گاردوین

شرح کتاب دنیای معماها :

در میان موضوعاتی که در این کتاب پیرامون آنها بحث شده است، بدون شک برای هر یک از خوانندگان چند نام آشنا وجود دارد. نام‌هایی که غالبا آنها را شنیده و فقط مانند یک افسانه با آن برخورد کرده‌اند بدون اینکه به دنبال منبع افسانه مزبور بگردند و فلسفه پیدایش آن را بیابند.

حتی آنهایی که دریافته‌اند که این سامی به اشخاص و یا موجودات افسانه‌ای تعلق ندارد، بلکه چنین موجوداتی روی زمین زیسته‌اند و بسیاری از کارهایی را که به آنها نسبت می‌دهند را به راستی انجام داده‌اند و کمتر کوشیده‌اند که توجیهی قابل قبول برای آن بیابند. جان گادوین در اثر حاضر تمامی تلاش خود را بر آن معطوف داشته که حقایق مسلم این موضوعات را از آنچه که منطق ناپذیر است جدا کند.

جان گادوین:

در بین توضیحات و ضمینه‌هایی که در این اثر پیرامون آنها صحبت شده است بی‌تردید برای هر یک از مطالعه کننده‌ها چند اسم آشنا وجود دارد. اسم‌هایی که غالبا آنها به گوشتان رسیده و تنها مثل یک افسانه با آن برخورد نموده اید بی شک اینکه به سراغ منبع افسانه مزبور گشته و فلسفه به وجود آمدن آن را پیدا کنند.

جان گادوین در تاثیر حاضر همه ی تلاش خود را بر آن معطوف داشته که حقایق مسلم این موضوعات را از آنچه که منطق ناپذیر است جدا کند. لیکن منطق ناپذیر بودن را علت ناامکان پذیر بودن نمی‌داند و با ذکر نکاتی احتماعی، خواننده را به اندیشیدن درباره آنان وامی‌دارد و اهمیت کتاب حاضر نیز در همین است که ضمن سرگرم کردن خواننده با ارائه مطالب واقعی و افزودن بر دانسته‌های آنان، ذهن را معطوف به مسائلی می‌کند که کمتر به آن فکر کرده‌اند.

کتاب «دنیای معماها» دارای چهار فصل به ترتیب زیر می‌باشد؛

  • فصل اول: عصر پیشگویان
  • فصل دوم: «آدم برفی» ناشناخته
  • فصل سوم: مردی از هیچ‌کجا
  • فصل چهارم: کورهای بینا
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: