دانلود کتاب بیگانگان باستانی سیدحسن موسوی


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۲۳ آبان ۱۴۰۲
نوع فایل
PDF
حجم فایل
1 مگابایت
تعداد صفحات
247 صفحه
تعداد بازدید
214 بازدید
۲۰,۰۰۰ تومان ۱۲,۰۰۰ تومان

میلیونها نفر در جهان بر این باورند که ما در گذشته با موجوداتی فضایی ملاقات داشته‌ایم. اگر این باور حقیقی باشد چه؟ آیا این «غریبه‌های فضایی» در شکل گرفتن تاریخ ما نقش داشته‌اند؟ و اگر اینطور بوده باشد و رد پاهایی از آنها در مناظری ساده پنهان باشد چه؟ اگر این«شواهد» را بیابیم چه؟ اینها سوالاتی است که کتاب بیگانگان باستانی در پی پاسخ به آنهاست.

دانلود کتاب بیگانگان باستانی سیدحسن موسوی

چکیده کتاب:

در فرضيه فضانوردان يا بيگانگان باستاني ابراز مي‌شود که موجودات هوشمند خارج از سياره زمين در عهد عتيق يا دوران ماقبل تاريخ از زمين بازديد نموده و با انسان‌ها ارتباط برقرار کرده‌اند. در کتاب حاضر و در جهت معرفي فرضيه فضانوردان، بيگانگان باستاني سعي شده تعريفي جامع از فرضيه فضانوردان باستاني ارائه شود و به ريشه‌يابي و نحوه شکل‌گيري فرضيه فضانوردان باستاني پرداخته شود.

معرفی کتاب بیگانگان باستانی:

فرضیه بیگانگان باستانی نظریه ای است که پیشنهاد می کند موجودات فرازمینی در دوران باستان از سیاره ما دیدن کرده اند و بر تمدن بشری تأثیر گذاشته اند. این مفهوم ذهن بسیاری از محققان، علاقه مندان و علاقه مندان به بشقاب پرنده ها را مجذوب خود کرده است. در سال‌های اخیر، این ایده جذاب محبوبیت قابل توجهی به دست آورد و انتشارات متعددی را برانگیخت، از جمله کتاب «بیگانگان باستان» که به طور گسترده مورد بحث قرار گرفت. هدف این کتاب بررسی اهمیت، نظریه‌ها و بحث‌های پیرامون کتاب بیگانگان باستانی است.

بازنگری در اساطیر باستان:

یکی از جنبه های جذابی که در این کتاب بررسی شده است، تفسیر مجدد اسطوره های باستانی و متون مذهبی است. نویسندگان اغلب بین داستان‌های باستانی خدایان و فناوری‌های پیشرفته‌ای که بازدیدکنندگان فرازمینی در اختیار دارند، ارتباط برقرار می‌کنند. این رویکرد دیدگاهی جایگزین برای تفاسیر دینی سنتی ارائه می دهد.

نتیجه گیری:

کتاب «بیگانگان باستان» بدون شک اثری محو نشدنی در بحث های معاصر درباره تاریخ بشر و ارتباطات بالقوه ما با حیات فرازمینی بر جای گذاشته است. این نشریه در حالی که ممکن است شک و تردیدها و اختلاف نظرها را به خود جلب کند، در جذب تخیل عمومی، الهام بخشیدن به بحث های متنوع و تشویق کاوش بیشتر در تمدن های باستانی موفق بوده است. چه کسی به فرضیه بیگانگان باستانی اعتقاد داشته باشد یا نه، این کتاب بدون شک افکار را برمی انگیزد، عقاید ثابت شده را به چالش می کشد، و مسئله منشاء کیهانی ما را زنده نگه می دارد.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم Spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما در ارتباط باشید.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با ما از طریق شماره 09224880594 در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید: